Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatnoœci. OK, rozumiem

dzisiaj jest 1 Grudnia imieniny obchodzi: Natalia, Blanka, Eligiusz

baner.jpg

zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną

         m e n u:
menu

 

Partner handlowy

BD_logo.jpg (8896 bytes)

SP_logo.jpg (15536 bytes)

Prezentujemy Państwu naszą stronę z kolorowankami i książeczkami edukacyjnymi dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat

O firmie

88-100 Inowrocław
ul. Malinowa 7
tel./fax (52) 355-18-05
pasjja.plus@onet.pl
www.ksiazeczki.pl

Wydawnictwo Pasja istnieje na rynku od 1995 r.

Właścicielem firmy jest Małgorzata Kruszewska.

Firma Pasja specjalizuje się w wydawaniu książek edukacyjnych, dydaktycznych oraz kolorowanek. Swoją ofertę kierujemy do dzieci w wieku 2 do 11 lat.

Wydawnictwo Pasja wydało już ponad 600 tytułów różnego rodzaju książeczek dla dzieci. 

Nasze książeczki wprowadzają dzieci w świat nauki i zabawy. Poznają szlaczki, literki, cyferki. Uczą się czytać i pisać. Obcy nie jest także otaczający ich świat. Oferta zawiera, również książki do nauki języka angielskiego i niemieckiego. Poznawanie, zabawa i nauka to cel tych książeczek.
Książki powstają w oparciu o własne pomysły lub zakup praw autorskich. Nie posiłkujemy się licencjami zagranicznymi.

Bogata oferta, wysoka jakość naszych książek oraz ich estetyka przełożyły się na pozyskanie szerokiego grona stałych odbiorców na terenie całej Polski. Oprócz bezpośredniego docierania do klientów zbiorowych (hurtownie, księgarnie, sieci handlowe), prowadzimy również sprzedaż indywidualną - wysyłkową. W ten sposób docieramy nawet do najmniejszych zakątków. Również poprzez kontakty z organizacjami polonijnymi oraz firmami księgarskimi nasze produkty docierają poza granicę kraju - do Polonii. Wydawane przez nas książki trafiają do USA (Chicago, New York), Anglii oraz na kresy wschodnie (Litwa).

Wydawnictwo Pasja uczestniczy w licznych targach wystawienniczych. Każdego roku prezentujemy swoje produkty podczas Targów Książki Edukacyjnej w Warszawie, Poznaniu, Kielcach oraz Krakowie. Są to największe targi książki organizowane w Polsce. W ten sposób staramy się nie tylko promować nasze książki, ale również godnie reprezentować region kujawski, a zwłaszcza miasto Inowrocław.

Nasza firma uczestniczy także w różnych akcjach charytatywnych, przekazując książki w formie darowizn. Obdarowujemy zwłaszcza organizacje oraz instytucje z rejonu inowrocławskiego. Miedzy innymi przekazaliśmy w ostatnim okresie książki na Oddział Dziecięcy Szpitala Miejskiego w Inowrocławiu, kilku stowarzyszeniom: Inowrocławskiemu Klubowi Sportowemu Karate, Inowrocławskiemu Stowarzyszeniu "Amazonka", Ośrodkowi Profilaktyki Wczesnej Terapii Uzależnień i Opieki nad Nietrzeźwym, Terenowemu Komitetowi Ochrony Praw Dziecka oraz inowrocławskim, toruńskim i bydgoskim przedszkolom.

Współpracujemy z wieloma drukarniami oraz kilkoma podmiotami w zakresie ilustrowania, projektowania graficznego oraz konsultacji merytorycznych.

 

 

copyright - Pasja 2005